Filtruj

Praca Elektryk Instalator - Ostrów Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

Elektryk / Instalator

JMP MEDICAL SP. Z O.O.JMP MEDICAL SP. Z O.O.
Ostrów Wielkopolski

Zakres obowiązków: Montaż i uruchamianie instalacji elektrycznych Prowadzenie i wykonywanie prac montażowych zgodnych z dokumentacją techniczną Planowanie i montaż okablowania w obrębie projektowanych maszyn i urządzeń Weryfikacja wykonanych prac zgodnie z dokumentacją Współpraca z działami: pr...

25.06.202425.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektryk elektronik monter instalator

HUBERTHUBERT

Poszukujemy osób do pracy przy instalacjach niskoprądowych. Czym się zajmujemy: -inteligentne domy -systemy alarmowe -telewizja przemysłowa -kontrola dostępu -teleinformatyka Czego oczekujemy: -doświadczenia -zaangażowania -znajomosci podstaw instalacji elektrycznych -umiejętności pracy w grupie -...

21.06.202421.06.2024
od 6000 zł

Elektronik, elektryk instalator

Ostrzeszów

Poszukujemy osób do pracy przy instalacjach niskoprądowych. Czym się zajmujemy: -inteligentne domy -systemy alarmowe -telewizja przemysłowa -kontrola dostępu -teleinformatyka Zadania: -Montaż podzespołów oraz wstępna konfiguracja -Montaż okablowania Czego oczekujemy: -zaangażowania -znajomosci po...

22.04.202422.04.2024
od 5000 zł