Filtruj

Praca Elektryk Konserwator - Białystok

1-3 z 3 ofert pracy

KONSERWATOR-ELEKTRYK

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Białystok

Numer oferty: StPr/24/2336Obowiązki:xWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowe, elektrycznePozostałe wymagania:uprawnienia elektryczne powyżej 1 kVMiejsce pracy: Jerzego Waszyngtona 17, 15-274 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres p...

08.09.202408.09.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Zatrudnię Konserwatora / Pracownika Technicznego do Galerii Handlowej

IRENEUSZIRENEUSZ
Białystok

Zatrudnimy pracownika technicznego/ konserwatora do Galerii handlowej. Niezbędne wymagania: podstawowa wiedza dotycząca mechaniki maszyn i urządzeń, wiedza na temat działania i budowy pomp, podstawy elektryki i elektroniki, ogólna wiedza związana z sieciami internetowymi, niezbędne standardowe...

04.09.202404.09.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

UNIWERSYTECKI DZIECIĘCY SZPITAL KLINICZNY IM. L. ZAMENHOFAUNIWERSYTECKI DZIECIĘCY SZPITAL KLINICZNY IM. L. ZAMENHOFA
Białystok

Zakres obowiązków: x Wymagania: wykształcenie - elektryczne zasadnicze zawodowe uprawnienia elektryczne powyżej 1 kV...

29.08.202429.08.2024