Filtruj

Praca Elektryk Konserwator - Dąbrowa Górnicza

1-3 z 3 ofert pracy

Konserwator z prawem jazdy kat. B, 5300 – 6000

PAULINAPAULINA
Dąbrowa Górnicza

Firma reklamowa OPTOKOM z 20-letnim stażem z Dąbrowy Górniczej poszukuje rzetelnego pracownika na lata. Poszukujemy do pracy na pełen etat/ czasem też nadgodziny w weekendy (szczególnie przy montażach po zamknięciu centrów handlowych itp.) osoby: Z prawem jazdy kat. B chętnej do pracy przy montaż...

22.05.202422.05.2024
od 5300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Konserwator/Elektryk - Katowice

nowa oferta
GK FARMACOLGK FARMACOL
Katowice

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania. Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu- zostańwspółtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL. Obecnie ...

11.06.202411.06.2024

KONSERWATOR BUDYNKÓW I STANU TECHNICZNEGO POMIESZCZEŃ

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJMIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
Czeladź

Zakres obowiązków: -roboty konserwacyjne w zakresie drobnych napraw,utrzymania obiektów,instalacji urzadzeń technicznych w stałej sprawności uzytkowej, -wykonywanie prac naprawczo-remontowych, -prace porządkowe wokół obejscia MOPS-u, - dbanie o stan techniczny powierzonego sprzętu i mienia, -utrzyma...

20.05.202420.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0333 s