Filtruj

Praca Elektryk Mechanik - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

Mechanik polowy

nowa oferta
BERGERAT MONNOYEUR SP. Z O.O.BERGERAT MONNOYEUR SP. Z O.O.
Kielce

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. od ponad 25 lat jest jedynym autoryzowanym dealerem maszyn CATERPILLAR ® w Polsce - najbardziej zaawansowanych technicznie i najnowocześniejszych maszyn budowlanych na świecie.W Polsce jesteśmy liderem rynku. Jesteśmy częścią grupy Monnoyeur – dealera Caterpillar we Fra...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik Utrzymania Ruchu | premie | dodatek transportowy

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Jawór

Zadania: bieżące naprawy maszyn, ustalanie przyczyn awarii przeglądy okresowe oraz konserwacja maszyn prowadzenie dokumentacji Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku praktyczna wiedza z zakresu elektryki, hydrauliki, pneumatyki uprawnienia SEP do 1 kV Oferujemy: umowę o pracę bezpoś...

27.04.202427.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Elektryk - Praca Zagranica (DE)

SISBRAT SP. Z O.O.SISBRAT SP. Z O.O.
Akwizgran

SisBrat sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się polska firma. Specjalizujemy się w budowie maszyn.Współpracujemy z wieloma firma nie tylko na terenie Polski ale także w Niemczech, Austrii oraz Belgii. Swoją działalność zamierzamy poszerzyć poza granicę Europy m. in. Chiny, Stany Zjednoczone.W swojej p...

26.04.202426.04.2024