Filtruj

Praca Elektryk Samochodowy - Koszalin

1-3 z 3 ofert pracy

Automatyk w firmie produkcyjnej

nowa oferta
MPS INTERNATIONAL SP Z OOMPS INTERNATIONAL SP Z OO
Koszalin

O nas MPS International Sp. z o.o. Jesteśmy firmą o profilu produkcyjno-usługowym. Nasza historia sięga 1992 roku. Rozwijamy się w trzech strategicznych kierunkach: produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, kosmetyków oraz środków czystości, od lat z sukcesem zaspokajając wymagania Klientów krajowyc...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ELEKTROMONTER

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Koszalin

Numer oferty: StPr/24/0939Obowiązki:Montaż elektryki na samochodach.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:osoba do przyuczenia, oferta skierowana również dla osób z niepełnosprawnościami, emerytów i obywateli Ukrainy ( wymagana znajomość języka polskiego ...

14.05.202414.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

PRO-WAM SP. Z O.O.PRO-WAM SP. Z O.O.
Koszalin

Zakres obowiązków: Montaż elektryki na samochodach. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe osoba do przyuczenia, oferta skierowana również dla osób z niepełnosprawnościami, emerytów i obywateli Ukrainy ( wymagana znajomość języka polskiego w stopniu bardzo dobrym)...