Filtruj

Praca Elektryk Serwisant - Zielone

1-3 z 3 ofert pracy

Serwisant- elektryk

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Zielona Góra

Zadania: badanie i usuwanie przyczyn awarii maszyn instalacja nowych maszyn sporządzanie raportów technicznych Wymagania: wykształcenie techniczne (elektryka, elektronika i pokrewne) wiedza oraz praktyczne umiejętności dotyczące elektryki/elektroniki uprawnienia elektryczne prawo jazdy gotowość do p...

04.05.202404.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Serwisant /Konserwator Maszyn Produkcyjnych

nowa oferta
UDS S. A.UDS S. A.
Nowy Kawęczyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wykonywanie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń. Usuwanie awarii elektrycznych, mechanicznych maszyn i urządzeń. Wykonywanie prostych napraw. Dokonywanie wpisów w książkach maszyn/urządzeń, systemowo. Nadzorowanie prac firm zewnętrznych dokonujących napraw maszyn/urządzeń. Udzi...

07.05.202407.05.2024

nowa oferta

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wykonywanie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń. Usuwanie awarii elektrycznych, mechanicznych maszyn i urządzeń. Wykonywanie prostych napraw. Dokonywanie wpisów w książkach maszyn/urządzeń, systemowo. Nadzorowanie prac firm zewnętrznych dokonujących napraw maszyn/urządzeń. Udz...

06.05.202406.05.2024