Filtruj

Praca Elektryk Uprawnienia - Suwałki

1-2 z 2 ofert pracy

Elektryk – Elektromonter - uprawnienia SEP D, E

WOJCIECH CHMIELEWSKIWOJCIECH CHMIELEWSKI
Suwałki

Dynamicznie rozwijająca się firma GEDEON aktualnie poszukuje pracownika do zespołu instalatorów w branży OZE: „Elektryk – Elektromonter z uprawnieniami SEP D, E ” Zakres obowiązków Montaż instalacji elektrycznych i fotowoltaicznych Dopasowanie i montaż osprzętu elektrycznego oraz paneli fotowolt...

15.04.202415.04.2024
od 5500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

ELEKTROMECHANIK

GRABPLAST SP. Z O.O.GRABPLAST SP. Z O.O.
Grabowo

Zakres obowiązków: Diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących problemów związanych z maszynami oraz instalacjami elektrycznymi, wykonywanie przeglądów i okresowych konsrewacji maszyn i urządzeń, prowadzenie dokumentacji, Wymagania: wykształcenie - mechaniczne zasadnicze zawodowe wykształcenie - mechan...

18.04.202418.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0459 s