Filtruj

Praca Elektryk Urzadzen - Mińsk Mazowiecki

1-2 z 2 ofert pracy

Elektryk praca od zaraz , stabilne zatrudnienie

JT S. A.JT S. A.
Cegłów

Elektryk Miejsce pracy: Cegłów k. Grodziska Mazowieckiego, Jaworzno oraz prowadzone budowy na terenie całego kraju DO TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE: Montaż instalacji ochrony katodowej na gazociągach i obiektach eksploatacyjnych Drobne naprawy i badania okresowe elektronarzędzi / urządzeń spawalni...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektryk (utrzymanie ruchu)

POLSKIE MŁYNY S. A.POLSKIE MŁYNY S. A.
Teresin

Zakres obowiązków: Konserwacja i naprawy urządzeń. Rozwiązywanie bieżących problemów i usuwanie awarii. Wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań. Nasze oczekiwania: Wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe. Doświadczenie zawodowe: min. 2 lata doświadczenia w dziale UR na podobnym stanowisku. Up...

22.05.202422.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0613 s