Filtruj

Praca Elektryk Urzadzen - Siedlce

1-3 z 3 ofert pracy

Technik serwisu / serwisant

TIP-TOPOL SP. Z O.O.TIP-TOPOL SP. Z O.O.
Siedlce

Jeżeli do nas dołączysz, będziesz się zajmował: naprawą urządzeń takich jak; wyważarki, montażownice, urządzenia do obsługi układów klimatyzacyjnych aut, podnośniki warsztatowe, urządzenia do geometrii, instalacją i szkoleniem przy uruchomieniu urządzeń, współpracą z centralą serwisu w Pobiedzisk...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię Mechanika

P.T.H.U. DAR-BUSP.T.H.U. DAR-BUS
Siedlce

Witam, Firma z Łochowa zatrudni pracowników na stanowisko Mechanik pojazdów samochodowych i ciężarowych. TWOIM ZADANIEM BĘDZIE: *Przyjmowanie pojazdów osobowych i ciężarowych, *Sprawdzanie pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych, *Naprawa pojazdów osobowych i ciężarowych ...

13.05.202413.05.2024
od 5000 zł

POMOC ELEKTRYKA

CORMAK JERZY ZALEWSKICORMAK JERZY ZALEWSKI
Siedlce

Zakres obowiązków: Pomoc przy diagnostyce awarii i naprawy urządzeń elektrycznych w maszynach; pomoc przy czynnościach konserwacyjno-remontowych w maszynach. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B - uprawnienia SEP do 1 kV, - umiejętność pracy w zespole, - ...

10.05.202410.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0340 s