Filtruj

Praca Elektryk Utrzymania Ruchu - Kluczbork

1-3 z 3 ofert pracy

Elektryk (produkcja / utrzymanie ruchu)

nowa oferta
POLSKIE MŁYNY S. A.POLSKIE MŁYNY S. A.
Kluczbork

Zakres obowiązków: Odpowiedzialność za stan techniczny urządzeń elektromagnetycznych, konserwacja i remont urządzeń elektrycznych i instalacji wg instrukcji eksploatacji. Remont silników. Terminowa realizacja przeglądów i konserwacji. Montaż i doposażenie podzespołów elektrycznych. Wykrywanie ustere...

10.06.202410.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Wołczyn

Numer oferty: StPr/24/0410Obowiązki:Zgodnie z zawodemWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, elektryczne zasadnicze zawodowe, elektryczne średnie branżowe, elektryczne Wymagania pożądane:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), elektrycznePozostałe wymagania:elektryk, ...

07.06.202407.06.2024

ECOGLASS SP. Z O.O.ECOGLASS SP. Z O.O.
Wołczyn

Zakres obowiązków: Zgodnie z zawodem Wymagania: wykształcenie - elektryczne średnie branżowe wykształcenie - elektryczne wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - elektryczne zasadnicze zawodowe wykształcenie - elektryczne średnie zawodowe 4-letnie elektryk, elektomechanik, elektromonter Uprawnieni...