Filtruj

Praca Elektryk Utrzymania Ruchu - Zieleń

1-3 z 3 ofert pracy

Technik utrzymania ruchu

nowa oferta
SUN GROUP SP. Z O.O.SUN GROUP SP. Z O.O.
Zielona Góra

SunGroup HR Agency nr 23620. Obecnie dla naszego klienta z branży metalurgicznej poszukujemy osób zainteresowanych do pracy na stanowisku: Technik utrzymania ruchu Lokalizacja pracy: Zielona Góra Oferujemy: Pracę w systemie dwuzmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00) Zatrudnienie w oparciu o umowę ...

22.05.202422.05.2024
od 8000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
SUNGROUP SP. Z O.O.SUNGROUP SP. Z O.O.

Technik utrzymania ruchu Twój zakres obowiązków Usuwanie awarii maszyn i instalacji Wykonywanie przeglądów okresowych i prewencyjnych Montaż i uruchamianie nowych maszyn i instalacji Nasze wymagania Wykształcenia min. średniego technicznego (automatyk, elektryk, mechatronik, elektronik) Znajomości p...

Elektromechanik

nowa oferta
MOLTTONMOLTTON
Gniezno

Zakres obowiązków: Praca w Dziale Utrzymania Ruchu, Zapewnienie sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych, Diagnozowanie oraz usuwanie bieżących usterek i awarii, Wykonywanie przeglądów technicznych oraz prac konserwacyjnych, Zgłaszanie zapotrzebowania na części wymienne maszyn oraz urz...

23.05.202423.05.2024