Filtruj

Praca Elektryk - Chmiel

1-3 z 3 ofert pracy

ELEKTRYK

INSTALKOMPLEKS MIROSŁAW KMIECIKINSTALKOMPLEKS MIROSŁAW KMIECIK
Chmielów

Zakres obowiązków: Obsługa narzędzi elektrycznych i budowlanych Wymagania: wykształcenie - elektryczne średnie zawodowe umiejętność - praca na wysokości - ponad 3 m...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ELEKTRYK

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Chmielów

Numer oferty: StPr/24/0639Obowiązki:Obsługa narzędzi elektrycznych i budowlanychWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:praca na wysokości - ponad 3 mWykształcenie:średnie zawodowe, elektryczneMiejsce pracy: Strefowa 17, 39-442 Chmielów, powiat: tarnobrzeski, woj: podkarpackieRodzaj...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Elektryk/elektronik z dobrym niemieckim, umowa niemiecka od zaraz!

nowa oferta
PERSONTURA GMBH & CO. KGPERSONTURA GMBH & CO. KG
Ustrzyki Dolne

Gwarantujemy niemiecką umowę o pracy na pełny etat, zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego koordynatora! Elektryk/elektronik z dobrym niemieckim, umowa niemiecka od zaraz! Obowiązki Testy urządzeń zgodnie z DGUV-V3 (VDE 0701/0702 i VDE 0113) Testy według VDE 100-600 Okablowanie szaf sterowniczych z...

16.06.202416.06.2024