Filtruj

Praca Elektryk - Starachowice

1-3 z 3 ofert pracy

ELEKTRYK

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Starachowice

Numer oferty: StPr/24/0467Obowiązki:sprawdzanie funkcji elektrycznych pojazdów, programowanie sterowników, usuwanie uterekWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:umiejętności manualneWykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:doświadczenie w obsłudze programów diagnostyczn...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

ELEKTRYK

nowa oferta
MANPOWER GROUP SP. Z O.O.MANPOWER GROUP SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: sprawdzanie funkcji elektrycznych pojazdów, programowanie sterowników, usuwanie uterek Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - umiejętności manualne doświadczenie w obsłudze programów diagnostycznych; mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV; czytanie schemató...

Umowa o pracęumowa o pracę

Pomocnik Operatora Automatu! Praca w Twojej okolicy

nowa oferta
OTTO WORK FORCEOTTO WORK FORCE
Szydłowiec

Grupa OTTO w Polsce jest jednym z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Pomagamy w znalezieniu pracy tymczasowej oraz stałej, zgodnej z oczekiwaniami kandydatów. Zatrudniamy dla firm działających w branży produkcyjnej, logistycznej, handlowej, usługowej, e-commerce. Na rzecz naszych klientów na polsk...

18.05.202418.05.2024