Filtruj

Praca Elektryka - Lidzbark

1-3 z 3 ofert pracy

Elektryk / elektromonter szaf sterowniczych - całe Niemcy

EKT INSTAL SP. Z O.O.EKT INSTAL SP. Z O.O.
Olsztyn, Szczytno, Lidzbark, Ostróda, Elbląg, Kętrzyn, Giżycko

Wymagania: doświadczenie min. rok przy wykonywaniu prac elektrycznych (podłączanie i okablowanie szaf sterowniczych​, hale, domy, budynki użyteczności publicznej, firmy produkcyjne) mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca podstawową komunikację w pracy​ dokumenty p...

20.04.202420.04.2024

ELEKTRYK , ELEKTROMONTER , ELEKTROINSTALATOR

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ADAM ZAREMBAUSŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ADAM ZAREMBA
Brodnica

ELEKTRYK ELEKTROINSTALATOR ELEKTROMONTERMOŻLIWOŚĆ PRACY ZA GRANCĄ ; ELEKTRYK , ELEKTROMONTER , ELEKTROINSTALATOR Obowiązki - Prace przy wykonywaniu instalacji elektrycznych - Prace przy wykonywaniu instalacji teletechnicznych ; - Budowa tras kablowych ; - Montaż opraw oświetleniowych ; - Montaż gnia...

26.04.202426.04.2024

EKEKTRYK, ELEKTROMONTER URZĄDZEŃ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW W LUBAWIE

PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z O.O.
Lubawa

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn i urządzeń oczyszczalni ścieków oraz stacji uzdatniania wody, konserwacja i naprawy urządzeń oczyszczalini ścieków, stały dozór nad pracą urządzeń oczyszczalni ścieków i stacji uzdatniania wody, diagnostyka oraz usuwanie awarii automatyki i elektryki oczyszczalni śc...

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0287 s