Filtruj

Praca Elewacyjne - Włocławek

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY DO DOCIEPLEŃ ELEWACJI R85/1248-607/24

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-MONTAŻOWE BUDMONT - JAROSŁAW ZIELIŃSKIPRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-MONTAŻOWE BUDMONT - JAROSŁAW ZIELIŃSKI
Włocławek

Zakres obowiązków: Prace ogólnobudowlane ze szczególnym naciskiem na docieplenia, elewacyjne i termomodernizacje wraz z robotami towarzyszącymi, malowanie na wysokości Wymagania: wykształcenie - budowlane zasadnicze zawodowe wykształcenie - podstawowe zawód - Monter ociepleń budynków staż pracy ogó...

28.05.202428.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Włocławek

Numer oferty: StPr/24/1249Obowiązki:Prace ogólnobudowlane ze szczególnym naciskiem na docieplenia, elewacyjne i termomodernizacje wraz z robotami towarzyszącymi, malowanie na wysokościWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawoweZawód:Monter ociepleń budynków (wymagany staż - lata: 1)Wymaga...

Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK PRODUKCJI

ALUNIKO SP. Z O.O.ALUNIKO SP. Z O.O.
Włocławek

Firma budowlana zatrudni Panów na produkcję z doświadczeniem do produkcji okien aluminiowych oraz paneli elewacyjnych z różnych materiałów , takich jak blacha, płyty Alucobond, płyty HPL oraz włókno cement. Praca jednozmianowa na miejscu. Ponadto szukamy również SPAWACZY, ELEKTRYKÓW, GLAZURNIKÓW, TO...

27.05.202427.05.2024