Filtruj

Praca Energetyczne - Głogów

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. systemu ERP |Słubice |wsparcie w relokacji

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Głogów

Zadania: sprawowanie pieczy nad funkcjonowaniem systemu ERP prowadzenie szkoleń użytkownikom systemu rozwój systemu ERP o nowe funkcjonalności kontakt z konsultantami tworzenie skryptów, podstawowe projektowanie migracje danych między systemami, rozwój raportowania Oczekiwania: preferowane wykształc...

18.05.202418.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

KONSERWATOR

nowa oferta
PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 3PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 3
Polkowice

Zakres obowiązków: Systematyczne lokalizowanie usterek występujących w przedszkolu poprzez częste dokonywanie przeglądów pomieszczeń.Kontrolowanie, obsługiwanie i konserwacja wszystkich urządzeń technicznych, wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, elektro-energetycznych i klimatyzacyjnych. Systematyczne...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ELEKTRYK- Praca od zaraz

HAJDUK PODŁOŻE DO PIECZAREKHAJDUK PODŁOŻE DO PIECZAREK
Ciepielówek

Twój zakres obowiązków zapewnienie ciągłości pracy i sprawności maszyn oraz instalacji elektrycznych, obsługa, konserwacja oraz naprawy, remonty maszyn i urządzeń, szybkie i skuteczne usuwanie ewentualnych usterek czy awarii, podejmowanie działań zapobiegających awarii, współpraca z brygadami i...

15.05.202415.05.2024
od 30 zł