Filtruj

Praca Energetyczne - Grodzisk Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

Mobilny technik obiektu (K/M)

nowa oferta
APLEONA POLSKA SP. Z O.O.APLEONA POLSKA SP. Z O.O.
Grodzisk Wielkopolski

Apleona Polska Sp. z o. o. jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management, oferującą kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku) oraz utrzymaniem ruchu. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko: Technik mobilny (K/...

14.06.202414.06.2024

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

nowa oferta
BAXTERS POLSKA SP. Z O.O.BAXTERS POLSKA SP. Z O.O.
Berzyna

Zakres obowiązków: Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie utrzymania ruchu oraz dobra znajomość branży, wiedza i doświadczenie w zakresie zarządzania liniami produkcyjnymi, znajomość zagadnień technicznych w obszarze utrzymania ruchu, mile widziane uprawnienia energetyczne E1 i E2, odpowied...

12.06.202412.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

technik elektryk | Posterunek Energetyczny | ENEA Operator

ENEA OPERATOR SP. Z O.O.ENEA OPERATOR SP. Z O.O.
Opalenica

ENEA Operator sp. z o.o./ Oddział Dystrybucji Poznań/ Rejon Dystrybucji Opalenica/ Dział Majątku Sieciowego/ Posterunek Energetyczny Opalenica informuje, że poszukuje pracownika na stanowisko: Młodszy Elektromonter Pogotowia / Elektromonter Pogotowia Twój zakres obowiązków: Wykonywanie czynnośc...

07.06.202407.06.2024