Filtruj

Praca Energetyczne - Tomaszów Mazowiecki

1-3 z 3 ofert pracy

Portier – robotnik gospodarczy

nowa oferta
TOMTEXTOMTEX
Tomaszów Mazowiecki

Zakres obowiązków: kontrolowanie i prowadzenie ewidencji ruchu pojazdów kontrolowanie osób wchodzących i wychodzących z zakładu wykonywanie prac gospodarczych na terenie zakładu obsługa kotłowni Wymagania: Wysoka kultura osobista Pozytywne nastawienie do otoczenia Sumienność, dokładność i od...

17.06.202417.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zlecę wycinkę pod liniami SN okolice TOMASZÓW MAZOWIECKI

ELITELASELITELAS

Firma zajmująca się Usługami Leśnymi i Ogrodniczymi w związku z ciągłym rozwojem poszukuję:- pilarzy, - samodzielnej brygady do wycinki drzew i krzewów w pasie linii energetycznych średniego napięcia w woj. Łódzkie w rejonach Zgierz / Pabianice Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń, pomagamy w sprawac...

14.06.202414.06.2024

MONTER WYMIANY liczników energii elektrycznej

REKRUTACJAREKRUTACJA
Piotrków Trybunalski

Poszukujemy elektryków/elektromonterów do wymian liczników energii elektrycznej lub osób zainteresowanych tematem (jest możliwość przyuczenia do zawodu - szkolenia) Rejon: Piotrków Trybunalski i okolice Wymiany na zlecenie PGE oraz innych zakładów energetycznych. Kogo szukamy? Poszukujemy praco...

13.06.202413.06.2024