Filtruj

Praca Energia Elektryczna - Bydgoszcz

INSPEKTOR TECHNICZNEGO UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI BRANŻY SANITARNEJ W SEKCJI TECHNICZNEGO UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI WYDZIAŁU EKSPLOATACJI NIERUCHOMOŚCI(NR 1036)

REJONOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURYREJONOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURY
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: Zakres głównych obowiązków w szczególności: - sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad wykonawstwem robót remontowych w zakresie wykonania robót zgodnie z projektem budowlanym, kosztorysem ofertowym, warunkami technicznymi, Polskimi Normami, przepisami bhp, przeciwpożarowymi oraz z ...

15.04.202415.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektryk w Irlandii - wymiana liczników elektrycznych

FLAME EMPLOYMENT POLSKA SP. Z O.O.FLAME EMPLOYMENT POLSKA SP. Z O.O.
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: - Wymiana liczników w domach prywatnych na liczniki typu Smart Meter, w indywidualnie wyznaczonym rejonie, - sprawdzenie prawidłowości podłączenia licznika, - ponowne podłączenie energii i sprawdzenie poprawności instalacji, - wpisanie raportu z wykonania czynności do systemu ...

od 110 zł

Praca ! Elektryk/ Monter instalacji fotowoltaicznych

AM GROUP SOLAR SP. Z O.O.AM GROUP SOLAR SP. Z O.O.
Lisi Ogon

AM Group Solar to firmao ugruntowanej pozycji na rynku,ciesząca się nieposzlakowaną opinią wśród klientów. Zaufanie budujemy dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu naszego zespołu. Naszą ideą jest tworzenie dobrej energii na wielu płaszczyznach- zarówno pomiędzy pracownikami, jak i w relacjach z klie...

16.04.202416.04.2024