Filtruj

Praca Erp Sprzedaz - Ostróda

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

INDYK-MAZURY SP. Z O.O. SP. K.INDYK-MAZURY SP. Z O.O. SP. K.
Ostróda

P.P.-H. Indyk- Mazury Sp. z.o.o. Sp.K. zatrudni na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży Obowiązki Współpraca z dużymi hurtowniami, zakładami produkcyjnymi oraz pośrednikami będącymi klientami firmy Realizowanie założonych planów sprzedażowych Przyjmowanie zamówień, negocjowanie cen, wprowadzanie dok...

24.05.202424.05.2024

SPECJALISTA DS. ANALIZ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Iława

Numer oferty: StPr/24/0945Obowiązki:Sporządzanie cyklicznych raportów; analizowanie wskaźników produkcyjnych; analizowanie sprzedaży, marż i kosztów;współpraca z innymi działami.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat), ekonomicznePozostałe wymagania:Wykształcenie wyższe ...

04.06.202404.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

ANIMEX FOODS SP Z .O.OANIMEX FOODS SP Z .O.O
Iława

Zakres obowiązków: Sporządzanie cyklicznych raportów; analizowanie wskaźników produkcyjnych; analizowanie sprzedaży, marż i kosztów; współpraca z innymi działami. Wymagania: wykształcenie - ekonomiczne wyższe (w tym licencjat) Wykształcenie wyższe ekonomiczne; Min. roczne doświadczenie na podobnym...

12.04.202412.04.2024