Filtruj

Praca Esem - Głogów

1-3 z 3 ofert pracy

Samodzielna Kadrowa/Kadrowy

nowa oferta
BDS INSTAL SERWISBDS INSTAL SERWIS
Głogów Małopolski

Firma ES-INVEST działa w szeroko rozumianej branży sanitarnej oraz elektrycznej, oferując kompleksowe prace w zakresie projektowania, wykonawstwa, modernizacji oraz serwisu. Aktualnie poszukujemy KADROWEGO / KADROWEJ z doświadczeniem na samodzielnym stanowisku. Twój zakres obowiązków · samodziel...

11.06.202411.06.2024
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Hebe| Konsultant| Sprzedawca| Głogów

nowa oferta
JERÓNIMO MARTINS DROGERIE I FARMACJA - HEBEJERÓNIMO MARTINS DROGERIE I FARMACJA - HEBE
Głogów

Opis firmy: Dołącz do Hebe - jednej z największych sieci drogerii w Polsce, należącej do Grupy Jerónimo Martins. Tu wszystko nabiera kolorów, a paleta produktów jest tak szeroka, jak paleta możliwości.Naszym fundamentem są ludzie, stawiamy na zaufanie, szacunek i otwartą komunikację. Dzięki temu bu...

KADROWA/KADROWY

nowa oferta
ES-INVEST SP. Z O.O. SP. K.ES-INVEST SP. Z O.O. SP. K.

Zakres obowiązków: zgodnei ze stanowiskiem Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące umiejętność - ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW PRAWA PRACY umiejętność - KADRY I PŁACE(ERP OPTIMA, PŁATNIK) staż pracy ogółem - lata: 5 stanowisko samodzielne dobra organizacja pracy...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0203 s