Filtruj

Praca Etat - Aleksandrów

1-2 z 2 ofert pracy

Specjalista Obsługi Klienta Stacji Paliw bp Otłoczyn

nowa oferta
BP POLSKA SERVICES SP. Z O.O.BP POLSKA SERVICES SP. Z O.O.
Aleksandrów Kujawski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przyjazna obsługa naszych Klientów oraz aktywna sprzedaż; Obsługa kasy fiskalnej; Przygotowywanie posiłków z oferty Wild Bean Cafe; Dbałość o estetyczną ekspozycję produktów na sklepie; Utrzymanie porządku oraz higieny na stacji; WYMAGANIA: Nie masz doświadczenia? Żaden problem - ...

12.05.202412.05.2024

Młodszy Programista / Młodsza Programistka SQL

nowa oferta
LEGSLEGS
Aleksandrów Łódzki

technologies-expected : SQL HTML technologies-optional : Java Linux PostgreSQL Groovy PL/SQL Oracle Apex responsibilities : Rozwoju i utrzymanie aplikacji i baz danych wspomagających produkcję i logistykę magazynowania Implementacja nowych funkcjonalności na podstawie określonych wymagań biznesowych...