Filtruj

Praca Etykiety

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZEDAWCA

nowa oferta
BOŻENA SZUREK FIRMA HANDLOWA SZUREK, HURTOWNIA ARTYKUŁÓW PRZEMYSŁOWYCH I ZABAWEK BRAMSBOŻENA SZUREK FIRMA HANDLOWA SZUREK, HURTOWNIA ARTYKUŁÓW PRZEMYSŁOWYCH I ZABAWEK BRAMS
Kobylanka

Zakres obowiązków: przyjmowanie towarów do sprzedaży zgodnie z fakturą; sprawdzanie dat ważności; wykładanie towarów na odpowiednie działy; obsługa kasy fiskalnej, inkasowanie należności; obsługa stanowiska mięsno - wędliniarskiego; przygotowywanie zamówień towarów; dbanie o czystość i estetykę miej...

12.06.202412.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

praktykant/ka w dziale HR

RANDSTADRANDSTAD
Lublin

zależy Ci na zdobyciu doświadczenia w międzynarodowej firmie w branży HR? lubisz kontakt z ludźmi, a na praktykach kawę chcesz parzyć jedynie dla siebie?super - dołącz do lubelskiego zespołu Randstad na 3 miesięczne bezpłatne praktyki i poznaj poznaj procesy rekrutacji od A do Z!oferujemyelastyczny ...

29.05.202429.05.2024

Manager ds. wizerunku produktu i sprzedaży - kosmetyki naturalne

KATARZYNAKATARZYNA
Rudniki

Firma zajmująca się produkcją kosmetyków naturalnych od kilkunastu lat podejmie współpracę z osobą, która ma doświadczenie i kwalifikacje w zakresie zarządzania produktem i sprzedażą. Poszukujemy kreatywnego, zaangażowanego managera, który podejmie się wyzwań związanych z promocją, sprzedażą i PR f...

13.05.202413.05.2024