Filtruj

Praca Eugeniusz

1-2 z 2 ofert pracy

Opiekunka dziecięca w Klubie Malucha

nowa oferta
EUGENIUSZEUGENIUSZ
Radlin

Opis oferty pracy Klub Malucha PINOKIO w Radlinie zatrudni osobę na stanowisko: opiekun dziecięcy. Poszukujemy osoby : kreatywnej, sumiennej, pełnej pasji do pracy z dziećmi, która będą towarzyszyć naszym Podopiecznym w codziennym poznawaniu świata. Jeżeli: -posiadasz odpowiednie kwalifikacje,...

18.05.202418.05.2024
od 4242 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

nowa oferta
F.U.H. MAJSTER EUGENIUSZ MUSIELAKF.U.H. MAJSTER EUGENIUSZ MUSIELAK
Książ Wielkopolski

Zakres obowiązków: Montaż stolarki otworowej - montaż okien, drzwi, fasad na budowach. Praca na terenie wielkopolski (w zależności od zlecenia). Po okresie próbnym możliwość pracy na delegacjach na terenie Belgii, w zależności od kontraktów (kwestie do ustalenia z pracodawcą). Wymagania: wykształc...

17.05.202417.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0180 s