Filtruj

Praca Euro Group - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

Zbiór ogórków w Holandii

GRUPA CONTRAINGRUPA CONTRAIN
Rzeszów

Poszukujemy chętnych osób do pracy przy zbiorach ogórków. Szczegóły: pielęgnacja ogórków (obrywanie liści, okręcanie plant, obrywanie pędów) zbiór ogórków na tzw. „górach” i„dołach” –na wózkach szklarniowych oraz na wysokości wzroku obsługa wózków szklarniowych sprzątanie szklarni Atuty pracy:...

08.05.202408.05.2024
od 8000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Job in Germany: Computer Scientist for the Competence Center IT Risks

nowa oferta
DEUTSCHE BUNDESBANKDEUTSCHE BUNDESBANK
Domatków

The Deutsche Bundesbank is a special bank: an integral part of the European System of Central Banks with an important function in financial stability, banking supervision, monetary policy and payment transactions in Germany. Above all, however, we are a strong team of reliable and responsible people...

12.05.202412.05.2024

Fizjoterapeuta/Masażysta/Ergoterapeuta

nowa oferta
AE FAVORITE GROUP SP. Z O.O.AE FAVORITE GROUP SP. Z O.O.
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wykonywanie masaży i fizjoterapii z dojazdem do pacjentów Praca w zakładach pracy i placówkach WYMAGANIA: Dobra znajomość języka niemieckiego Państwowe kwalifikacje zawodowe jako fizjoterapeuta lub technik masażysta (dyplom) Znajomości różnych technik masażu, takich jak masaż klas...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0291 s