Filtruj

Praca Euro Pol

1-3 z 3 ofert pracy

Młodszy Manager w Departamencie Cen Transferowych

nowa oferta
UHY ECA POLANDUHY ECA POLAND

Chcesz otrzymywać biuletyn poruszający aktualne zagadnienia z dziedziny rachunkowości i podatków? Kraków, Zabrze Nazwa stanowiska: Młodszy Manager Dział: Departament Cen Transferowych Zakres obowiązków: Sprawowanie nadzoru merytorycznego nad opracowaniem dokumentacji podatkowych, opinii podatkowych,...

29.04.202429.04.2024

Holandia Praca w Szklarni pomidory, papryka, kwiaty bez znajomości języka

nowa oferta
EURO PERSONNEL S.C.EURO PERSONNEL S.C.
Przechód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca w hali i szklarni z kwiatami, pielęgnacja upraw, bukietowanie, pakowanie, sadzenie, przygotowywanie kwitów wysyłki Sadzenie, pielęgnacja, ścinanie kwiatówi drzewek w szklarni i na polu, przygotowywanie zamówień do wysyłki, odbieranie i przygotowywanie zamówień Praca w szklrn...

PRACOWNIK POLOWY W HOLANDII (M/K)

nowa oferta
ABJOBSERVICE POLSKAABJOBSERVICE POLSKA
Przechód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: siew ręczny, sadzenie roślin zbiór warzyw i owoców przygotowywanie terenu pod nowe uprawy obsługa narzędzi ogrodniczych takich jak: motyka, łopata WYMAGANIA: Komunikatywna znajomość języka angielskiego Doświadczenie w pracy agralnej Dyspozycyjnośc na dłuższy okres czasu OFERUJEMY:...