Filtruj

Praca Euro Recruitment - Wrocław

1-3 z 3 ofert pracy

Cieśla Dekarz Niemcy

EASTGATE RECRUITMENTEASTGATE RECRUITMENT
Wrocław

Opis / Obowiązki:Miejsce pracy: różne lokalizacje w Nieczech min. Berlin, Augsburg, Ingolstadt, Kempten , Monachium, Stuttgart lub AustriiPraca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.Praca jest na stałe, bezpośrednio w niemieckim zakładzie stolarsko-dekarskim, usługi stolarskie, c...

11.04.202411.04.2024

Praca na Produkcji w branży budowlanej - od zaraz

AA EURO GROUPAA EURO GROUP
Wrocław

AA Euro Group jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo, logistyka. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 r. Posiadamy również oddziały w Irlandii, Wielk...

31.03.202431.03.2024

Komisjoner. Darmowe szkolenie EPT i PREMIA 850 euro - DE

OTTO WORK FORCE RECRUITMENTOTTO WORK FORCE RECRUITMENT
Wrocław

Zacznij pracę jako komisjoner produktów spożywczych! Zyskaj DARMOWE szkolenie, atrakcyjne wynagrodzenie i PREMIE! Nawet jeśli nie masz uprawnień, doświadczenie wystarczy, a uprawnienia wyrobimy ci na miejscu.To praca na słuchawce z użyciem wózka EPT w normalnej temperaturze.Miejsce pracy: Rastatt, N...

12.02.202412.02.2024