Filtruj
Filtruj
Filtruj

Praca Euro Top

Wynagrodzenie
1-3 z 3 ofert pracy

Full stack Developer

nowa oferta
REMOOTEREMOOTE
Toruń

Requirements: Experience in Java, Groovy, Grails, React, HTML, CSS, SpringBoot, JavaScript Frameworks Responsibilities: Code company software products in the eProcurement domain using various technologies Apply Full stack Developer Seniority level: Not specified Location: Poland: Toruń Industry: EPr...

06.05.202406.05.2024

Programista CNC

nowa oferta
LUPA PERSONAL GMBH & CO.KGLUPA PERSONAL GMBH & CO.KG

Zakres obowiązków:- praca w firmie zajmującej się produkcją dysz i ręcznych urządzeń czyszczących oraz zautomatyzowanych systemów czyszczących - pisanie programów - programowanie pojedynczych i seryjnych części- obsługa maszyn CNC tokarek i frezarek z oprogramowaniem Top Solid, CAD-CAM, Siemens 840D...

04.05.202404.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Foreign fitter (m/f/d)

nowa oferta
WORKCONCEPT SERVICE GMBHWORKCONCEPT SERVICE GMBH

Job ID: 965 Department(s): Assembly/Commissioning Place of employment: Rostock Salary range: 17,97 - 21,20 Euro per hour Start of employment: immediately Our company workconcept service GmbH has been operating successfully as a regional personnel service provider in Central Germany since mid-2012. T...