Filtruj

Praca Europ - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Spedytor / Dyspozytor Międzynarodowy

JUSTYNAJUSTYNA
Katowice

Poszukujemy SPEDYTORA DROGOWEGO / DYSPOZYTORA - z doświadczeniem w transporcie międzynarodowym, który zaopiekuje się samochodami o DMC 3.5T ( BUSY - 8 - 12 EUROPALET ) oraz powyżej DMC 3.5T ( BUS + PRZYCZEPA / SOLÓWKA / TANDEM / CIĄGNIK SIODŁOWY Z NACZEPĄ ). OCZEKUJEMY: Wykształcenia co najmniej...

30.05.202430.05.2024
od 6000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Travel Experiences Supervisor – Travcorp Poland/Katowice

DARIADARIA
Katowice

We are driven by service through PASSION, PEOPLE & PURPOSE. A Family of Brands making travel matter for over 100 years. The Travel Corporation is made up of a team of individuals with a shared goal of deliveringexceptional travel experiences that make a positive difference. We’re leading the way in...

13.05.202413.05.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Doradca ds. energii i gazu

PAWEŁPAWEŁ
Mikołów

Zakres Obowiązków : Sprzedaż innowacyjnych produktów energetycznych i gazowych dla małych i średnich firm Realizacja zadań związanych z procesem realizacji umów na energię i gaz, w szczególności zebraniu niezbędnej dokumentacji do podpisania umowy Sprzedaż dodatkowych usług optymalizujących opła...

05.06.202405.06.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0419 s