Filtruj

Praca Event Manager - Kamionka

1-2 z 2 ofert pracy

EVENT MANAGER OŚRODKA CYZIÓWKA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kamionka

Numer oferty: StPr/24/0604Obowiązki:Organizacja dużych eventowych okolicznościowych imprez i szkoleń.Do dyspozycji samochód służbowy.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:średnie zawodoweWymagania pożądane:Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat)Pozostałe wymagania:Doświadczenie w branży gastron...

19.07.202419.07.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

CYZIÓWKA JAN CYZIO OŚRODEK SZKOLENIOWO- WYPOCZYNKOWYCYZIÓWKA JAN CYZIO OŚRODEK SZKOLENIOWO- WYPOCZYNKOWY
Kamionka

Zakres obowiązków: Organizacja dużych eventowych okolicznościowych imprez i szkoleń. Do dyspozycji samochód służbowy. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) Doświadczenie w branży gastronomiczno-hotelowo-eventowej....

09.07.202409.07.2024