Filtruj

Praca Ewa - Kołobrzeg

1-3 z 3 ofert pracy

OSOBA SPRZĄTAJĄCA

nowa oferta
ZAKŁAD USŁUGOWY EW-PARK EWA MAŁOTAZAKŁAD USŁUGOWY EW-PARK EWA MAŁOTA
Kołobrzeg

Zakres obowiązków: Sprzątanie klatek schodowych na terenie miasta Kołobrzeg w wymiarze 6 h dziennie. Praca od 7.00 lub 8.00 (do uzgodnienia). Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

08.05.202408.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Zatrudnimy pokojowe 2024

EW-WA S. C.EW-WA S. C.
Kołobrzeg

Z A T R U D N I M Y Ośrodki wczasowe firmy EW-WA przyjmą do pracy:- pokojowePraca do 3 kwietnia 2024Wymagane ukończone 18 lat i książeczka zdrowia. Mile widziana praktyka na podanych stanowiskach.Zapewniamy:- zakwaterowanie, - wyżywienie od 12.05.24- umowę o pracę lub zlecenieProszę o przesyłanie CV...

07.05.202407.05.2024

Z A T R U D N I M Y pomoce kuchenne 2024 Dźwirzyno

EW-WA S.C.EW-WA S.C.
Kołobrzeg

Z A T R U D N I M Y Pomoce kuchenne Ośrodki wczasowe firmy EW-WA przyjmą do pracy:- pomoce kuchenne Praca do 1 kwietnia 2024Wymagane ukończone 18 lat i książeczka zdrowia. Mile widziana praktyka na podanym stanowisku.Zapewniamy:- zakwaterowanie, - wyżywienie od 12.05.24- umowę o pracę lub zleceniePr...