Filtruj

Praca Ewa - Zgorzelec

1-3 z 3 ofert pracy

Spawacz Mag, 2200 Euro/etat, blisko granicy, darmowy pokój

nowa oferta
AGENCJA PRACY KONCEPCJAAGENCJA PRACY KONCEPCJA
Zgorzelec

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim.Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląs...

27.04.202427.04.2024

Spawacz Mag, blisko granicy, ok. Erfurtu, darmowe zakwater.

nowa oferta
Zgorzelec

PIEKARZ

PIEKARSTWO WAJDA EWAPIEKARSTWO WAJDA EWA
Lubań

Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem Wymagania: wykształcenie - gastronomiczne zasadnicze zawodowe zawód - Piekarz* staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 6 Wykształcenie zawodowe o kierunku piekarz i min. 6 m-cy doświadczenia lub wykształcenie dowolne i min. 2 lata doświadczenia...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0181 s