Filtruj

Praca Ewelina - Łódź

Prace magazynowe - (Z UDT lub prawo jazdy kat. B) Łódź Widzew

nowa oferta
EWELINAEWELINA
Łódź

OPIS Firma zajmująca się dystrybucją sprzętu i odzieży sportowej poszukuje pracowników na stanowisko magazyniera oraz operatora wózka widłowego Opis stanowiska: obsługa wózka widłowego lub stanowiska magazynowego kontrola jakości prace ze skanerem rozładunek/ załadunek sprzętu Wymagania: upr...

21.05.202421.05.2024
od 4800 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PODOLOG

nowa oferta
QUE BELLA EWELINA BOROWIŃSKAQUE BELLA EWELINA BOROWIŃSKA
Brzeziny

Zakres obowiązków: Wykonywanie zabiegów kosmetycznych z zakresu podologii. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące - Kurs podologiczny - Chęć do pracy...

Umowa o pracęumowa o pracę

STYLISTKA PAZNOKCI

nowa oferta
Brzeziny

Zakres obowiązków: Wykonywanie stylizacji i zdobień paznokci, manicure hybrydowy, przedłużanie paznokci. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące - Kurs ze stylizacji paznokci - Chęć do pracy...