Filtruj

Praca Ewelina - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

Trener wewnętrzny na czas zastępstwa - lista kandydatów

nowa oferta
ZUSZUS
Lublin

Trener wewnętrzny na czas zastępstwa - lista kandydatów 3345719 Obowiązki Jesteśmy jedną z największych instytucji w Polsce obsługującą miliony ubezpieczonych! I jednym z największych pracodawców! Połączmy siły! Wesprzyj nas swoją wiedzą i kompetencjami, a my pomożemy Ci w rozwoju w dziedzinie prowa...

04.05.202404.05.2024

Kosmetolog - ostatni wakat (Totum Clinic)

nowa oferta
EWELINA TOTUM CLINICEWELINA TOTUM CLINIC
Lublin

Totum Clinic to otwierająca się, pierwsza w Lublinie holistyczna klinika, która łączy ofertę medycyny estetycznej, profesjonalnej kosmetologii oraz psychoterapii. Zrównoważona harmonia piękna – dbanie o siebie na każdym poziomie. Cenimy hi-tech w kosmetologii, smart aging, bezpieczeństwo i indywidua...

od 4400 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KOSMETYCZKA/STYLISTKA PAZNOKCI

BEAUTY SALON EWELINA SZAFRANEKBEAUTY SALON EWELINA SZAFRANEK
Lublin

Zakres obowiązków: wykonywanie manicure, pedicure, henny, regulacje Wymagania: wykształcenie - pomaturalne/policealne wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Kosmetyczka staż pracy ogółem - lata: 1 wykonywanie manicure, pedicure ukończony kurs...

30.04.202430.04.2024