Filtruj

Praca Ewo - Włocławek

1-2 z 2 ofert pracy

FRYZJER MĘSKI R106/1271-628/24

FIRMA SALSOL - EWA DUTKIEWICZFIRMA SALSOL - EWA DUTKIEWICZ
Włocławek

Zakres obowiązków: samodzielna praca fryzjera męskiego - barbera Wymagania: wykształcenie - inne zasadnicze zawodowe zawód - Fryzjer męski (barber) staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 6 wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie zawodowe, samodzielne stanowisko fryzjera męskiego - barbera...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ŚLUSARZ praca w Niemczech, DARMOWE zakwaterowanie!

AGENCJA PRACY KONCEPCJAAGENCJA PRACY KONCEPCJA
Włocławek

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śl...

19.05.202419.05.2024