Filtruj

Praca Exact - Łódź

1-2 z 2 ofert pracy

Pakowanie- proste prace dla Panów/Transport

EXACT SYSTEMS SP. Z O.O.EXACT SYSTEMS SP. Z O.O.
Łódź, Piotrków Trybunalski

Opis stanowiska: pakowanie obudowy pralek do kartonów Wymagania: sumienność, zaangażowanie nie wymagamy doświadczenia Oferujemy: możliwość zarobku bez doświadczenia stawkę godzinową 2 zmiany nie martw się o dojazd- transport- zapytaj o szczegóły umowę zlecenie z możliwością płatnego chorobowego- skł...

18.04.202418.04.2024

Pakowanie (M)- prosta praca/2 zmiany- nie martw się o transport!

Łódź

W Łodzi mamy dla Ciebie świetną ofertę! APLIKUJ lub od razu ZADZWOŃ pod nr.: 5-1-4-6-9-3-5-8-3 i poznaj szczegóły! Opis czynności: pakowanie obudowy pralek do kartonów. 2 zmiany - z racji specyfiki pracy oferta kierowana do Panów Dołącz do naszej ekipy. ZYSKASZ: możliwość zarobku bez doświad...