Filtruj

Praca Expert - Człuchów

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca Klienta praca sezonowa październik-grudzień

ADREAMSADREAMS
Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek, Chojnice, Toruń, Płock, Płońsk, Grudziądz, Pabianice, Wieluń, Brodnica, Świecie, Sieradz, Zduńska Wola, Zgierz, Tuchola, Nowe Miasto Lubawskie, Rypin, Kępno, Wieruszów, Chełmno, Aleksandrów Kujawski, Człuchów, Łask

Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego szansę poznania handlu w branży RTV/AGD/IT...

24.04.202424.04.2024

INŻYNIER BRANŻY SANITARNEJ

ENRICOM BIOGAS SP. Z O.O.ENRICOM BIOGAS SP. Z O.O.
Człuchów

Zakres obowiązków: -analiza dokumentacji projektowej branży sanitarnej opracowywanej przez firmy zewnętrzne dla prowadzonych inwestycji, -analiza aktualnych wymagań formalnych i technicznych w zakresie branży sanitarnej dla prowadzonych inwestycji, -uzyskiwanie warunków przyłączeniowych do sieci san...

16.04.202416.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca ds. Sprzedaży i Usług Media Expert Chojnice

MEDIA EXPERTMEDIA EXPERT
Chojnice

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas! Dlatego już dziś szukamy Doradcy ds. Sprzedaży i Usług „To prosta, ale potężna zasada: zawsze dawaj ludziom więcej niż się spodzi...

25.08.202325.08.2023