Filtruj

Praca Fachowiec - Gorzów Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

Manager Sprzedaży

nowa oferta
QUANTA ENERGY S. A.QUANTA ENERGY S. A.
Gorzów Wielkopolski

Aktywne poszukiwanie i efektywne pozyskiwanie nowych klientów i partnerów biznesowych Koordynacja procesu realizacji zawartych kontraktów biznesowych Realizacja planów sprzedaży produktów fotowoltaicznych i energetycznych Szukanie najkorzystniejszego rozwiązania dla Klienta i negocjacje handlowe Byc...

21.05.202421.05.2024

Mechanik mobilny (m/k)

nowa oferta
TRENKWALDERTRENKWALDER

Obowiązki: naprawa naczep marki Schmitz, diagnostyka, wykonywanie przeglądów, naprawa podestów załadowczych. Wymagania: wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność, umiejętność obsługi komputera. Oferujemy: pracę w najwyższych standardach w autoryzowanym serwisie renomowanego producen...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Fachowiec do wykończeń

nowa oferta
REGESSREGESS

Poszukujemy doświadczonego fachowca do wykończeń łazienek. Praca w Belgii. Fachowiec do wykończeń Oczekwiania: własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia doświadczenia w pracach wykończeniowych ( układanie płytek, montaż płyt gk, drobna elektryka, hydraulika) Oferujemy: możliwość z...

19.05.202419.05.2024