Filtruj

Praca Factory - Nidzica

1-2 z 2 ofert pracy

MONTER KORPUSÓW MEBLOWYCH

MOBLO FACTORY SP. Z O.O.MOBLO FACTORY SP. Z O.O.
Nidzica

Zakres obowiązków: Montaż korpusów meblowych - zbijanie, uzbrajanie. Okres zatrudnienia 6 miesięcy w ramach umowy zlecenie następnie zatrudnienie na czas określony. Godziny pracy: 06:00-14:00. Do wynagrodzenia zasadniczego jest możliwość uzyskania premii uznaniowej. Wymagania: wykształcenie - pods...

20.08.202420.08.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

KOORDYNATOR LOGISTYKI DZIAŁU MONTAŻU KORPUSÓW

Nidzica

Zakres obowiązków: Zapewnienie pełnego dostępu elementów drewnianych dla montażystów, przyjmowanie dostaw, obsługa optymalizerki (po szkoleniu). Okres zatrudnienia 6 miesięcy w ramach umowy zlecenia, następnie umowa o pracę na czas określony. Godziny pracy: 06:00-14:00. Do wynagrodzenia zasadniczeg...