Filtruj

Praca Fakturowanie - Tarnów

1-2 z 2 ofert pracy

Spedytor międzynarodowy ORION EXPRESS nie wymagamy doświadczenia

ORION EXPRESSORION EXPRESS
Tarnowo Podgórne

ORION EXPRESS Spedytor międzynarodowy - nie wymagamy doświadczenia. Miejsce pracy: TARNOWO PODGÓRNE Na tym stanowisku: Jesteś odpowiedzialny(a) za nawiązywanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz przewoźnikami. Prowadzisz rozmowy handlowe i negocjujesz – tak aby obie strony by...

05.06.202405.06.2024
od 5100 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK DZIAŁU ZAKUPÓW - SPRZEDAWCA (O)

HURTOWNIA SP. Z O.O. SP. K.HURTOWNIA SP. Z O.O. SP. K.
Tarnów

Zakres obowiązków: bieżące dokonywanie zakupów towarów, negocjacje handlowe, współpraca z dostawcami, przygotowanie dokumentacji związanej z dostawami towarów, sprzedaż artykułów, fakturowanie, bieżąca obsługa klienta. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące Wymagania: wykształcenie śr...

24.05.202424.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0194 s