Filtruj

Praca Fakturzystka - Skarżysko Kościelne

1-3 z 3 ofert pracy

Praca na stanowisku fakturzystka

DOMINIKA PONETADOMINIKA PONETA
Skarżysko Kościelne

Poszukiwana fakturzystka do sklepu Delikatesy Centrum. Praca w miejscowości Skarżysko kościelne ul. Iłżecka 24. Cv można składać w sklepie bądź mailowo....

11.09.202411.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

FAKTURZYSTKA - POMOC BIUROWA

Skarżysko-Kamienna

Zakres obowiązków: wystawianie faktur i innych dokumentów fiskalnych, przygotowywanie dokumentów do wysyłki do księgowości Wymagania: wykształcenie - ekonomiczne średnie zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Mile widziana umiejętność pracy w programie SUBIEKT oraz znajomość programu MS OFFICE...

10.09.202410.09.2024

FAKTURZYSTKA

Suchedniów

Zakres obowiązków: -wystawianie i archiwizacja dok. związanych ze sprzedażą, weryfikowanie i akceptowanie mat. korygujących, wprowadzanie danych do systemu Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące MS Office, program do faktur...