Filtruj

Praca Fakturzystka - Straszęcin

1-2 z 2 ofert pracy

FAKTURZYSTKA

TRANS-LOGISTIC DĘBICA SP. Z O.O.TRANS-LOGISTIC DĘBICA SP. Z O.O.
Straszęcin

Zakres obowiązków: Przygotowywanie dokumentów do fakturowania, kompletowanie i porządkowanie dokumentów, wystawianie faktur, sprawdzanie zgodności treści wynikających z faktury z informacjami zawartymi w dokumentach przewozowych, archiwizacja dokumentów, przygotowywanie poczty do wysyłki. Wymagania...

28.03.202428.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Straszęcin

Numer oferty: StPr/24/0510Obowiązki:Przygotowywanie dokumentów do fakturowania, kompletowanie i porządkowanie dokumentów, wystawianie faktur, sprawdzanie zgodności treści wynikających z faktury z informacjami zawartymi w dokumentach przewozowych, archiwizacja dokumentów, przygotowywanie poczty do wy...