Filtruj

Praca Fast Food - Tarnów

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - SERWIS KANAPKOWY

nowa oferta
KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Tarnów

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, przygotowanie posiłków typu fast food. Wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in. dbanie o sprzęty, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy. Wymagania: Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do ich wykonania, uczciwość, chęci do prac...

17.05.202417.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca w pizzerii na weekend

BARBARABARBARA
Żabno

Wykonywanie fast food,Przygotowanie produktów,krojenie warzyw.Praca zespołowa w miłej atmosferze.Praca w weekendy-sobota od 11.00 do 22.00 oraz niedziela od 14.00 do 22.00...

11.05.202411.05.2024
od 28 zł

Praca weekendowa Kebab City Pilzno

ANETAANETA
Pilzno

Zatrudnimy do pracy na stanowisko: 1. Pracownik przygotowujący posiłki typu fast-food - praca w weekendy Oczekujemy: - uśmiechu i pozytywnego nastawienia do ludzi - uczciwości i punktualności - zaangażowania i chęci do pracy Oferujemy: - szkolenie w zakresie przygotowywania posiłków typu kebab ...

22.04.202422.04.2024
od 20 zł