Filtruj

Praca Fhu - Toruń

1-3 z 3 ofert pracy

MAGAZYNIER

FHU WILMAT L. MATECKI, A. WIŚNIEWSKI SP. J.FHU WILMAT L. MATECKI, A. WIŚNIEWSKI SP. J.
Toruń

Zakres obowiązków: Praca fizyczna przy rozładunku kontenerów. Kompletacja zamówień. Układanie towarów. Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

16.04.202416.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

MAGAZYNIER

Toruń

Praca fizyczna przy rozładunku kontenerów. Kompletacja zamówień. Układanie towarów....

Serwisant-technik chłodnictwa serwis chłodniczy

F.H.U DAWID MIKOŁAJCZYKF.H.U DAWID MIKOŁAJCZYK
Toruń

FHU MrozOne poszukuje serwisanta , montera do urządzeń chłodniczych nowych , używanych i klimatyzacji.Poszukujemy pracownika na stanowisko: Monter Serwisant Urządzeń Chłodniczych Opis stanowiska • montaż urządzeń chłodniczych i uruchomienie agregatu wewnętrzne bądź zewnętrzne • Kontrola poprawnośc...

10.04.202410.04.2024
od 7000 zł