Filtruj

Praca Filetowanie Ryb

Wynagrodzenie
1-2 z 2 ofert pracy

KOBIETY - PRACOWNIK PRODUKCJI W KURORCIE NADMORSKIM

DAKO JOB CENTERDAKO JOB CENTER

STANOWISKO: PRACOWNIK PRODUKCJI - PRZETWÓRSTWO RYBNEPRACA WYŁĄCZNIE DLA KOBIET W ATRAKCYJNYM KURORCIE NADMORSKIMOPIS STANOWISKA: PRACA NA LINI PRODUKCYJNEJ - KONSERWY RYBNE FILETOWANIE RYB UKŁADANIE RYB W PUSZKI ZALEWANIE GOTOWYCH PRODUKTÓW SOSEM/ ZALEWĄ PROSTE PRACE PORZĄDKOWE OFERUJEMY: ZATRUDNIEN...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PATROSZACZ RYB

SKAJ COMPANY SP. Z O.O.SKAJ COMPANY SP. Z O.O.
Darłowo

Zakres obowiązków: odgławianie oraz usuwanie rybich łusek; usuwanie wnętrzności z jamy brzusznej ryb; filetowanie ryb, przygotowywanie rybiego mięsa do stanu niezawierającego ości ani skóry. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - angielski (mowa: C1 - zaawansowany, pismo: ...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0156 s