Filtruj

Praca Finanse I Ksiegowosc - Jelenia Góra

księgową zatrudnię do biura rachunkowego z opcją sprzedaży biura

LWBANASLWBANAS
Jelenia Góra

Obowiązki: Wykonywanie podstawowych zadań księgowych i obsługa dokumentów finansowych. Przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT PIT CIT i innych niezbędnych ewidencji. Tworzenie raportów finansowych i zestawień dla kierownictwa. Zarządzanie dokumentacją księgową i jej archiwizacja. Kontrola d...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Główny Księgowy/Główna Księgowa

MAGDAMAGDA
Sosnówka

Spółka z ograniczona odpowiedzialnością poszukuje osoby na ww stanowisko Twój zakres obowiązków Prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość) według polskich standardów rachunkowości. Zamykanie procesu księgowego na koniec miesiąca. Przygotowywanie deklaracji (VAT, CIT, PIT, VIU-DO) oraz roz...

29.04.202429.04.2024

Księgowy/ księgowa

JOANNAJOANNA

Zatrudnimy osobę z doświadczeniem na stanowisku księgowego. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00. Zakres Obowiązków: prowadzenie pełnej księgowości klientów zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego wprowadzanie i księgowanie dokumentów, nadzór nad prawidłowym...

20.03.202420.03.2024