Filtruj

Praca Firma Instalacje - Tarnobrzeg

1-3 z 3 ofert pracy

Inżynier wsparcia technicznego

nowa oferta
ZUKENZUKEN
Tarnobrzeg

Firma Zuken założona w 1976 roku jest globalnym dostawcą najnowocześniejszego oprogramowania typu eCAD oraz usług doradztwa w zakresie projektowania instalacji elektrycznych oraz urządzeń elektronicznych. E3.series to wiodąca na świecie najwyższej klasy technologia przeznaczona do projektowania sche...

09.06.202409.06.2024

Serwisant- elektryk

nowa oferta
GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Stalowa Wola

Zadania: badanie i usuwanie przyczyn awarii maszyn instalacja nowych maszyn sporządzanie raportów technicznych Wymagania: wykształcenie techniczne (elektryka, elektronika i pokrewne) wiedza oraz praktyczne umiejętności dotyczące elektryki/elektroniki uprawnienia elektryczne prawo jazdy gotowość do p...

08.06.202408.06.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Kierowca ciężarówki poszukiwany!

IMS GMBH HAMBURGIMS GMBH HAMBURG
Rogoźno

IMS GmbH Hamburg jest niemiecka firma ktora zajmuje sie posrednistwem pracy na terenie Niemiec. Dołącz do zespołu i aplikuj już dziś u nas jako kierowca ciężarówki!Nasz klient, firma zajmująca się technologią sterowania ruchem, poszukuje zmotywowanego kierowcy ciężarówki ,który dołączy do zespołu.Dl...

06.06.202406.06.2024