Filtruj

Praca Firma Komunalna - Dąbrowa

1-3 z 3 ofert pracy

Mechanik | Praca od zaraz | Atrakcyjne wynagrodzenie

KNYCHTECHKNYCHTECH
Dąbrowa

Firma z zasięgiem ogólnopolskim, posiadająca duże doświadczenie w zakresie sprzedaży oraz serwisowania maszyn i urządzeń komunalnych i rolniczych, poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:* MechanikWymagania: Wykształcenie minimum zawodowe, podstawowa znajomość rysunku techniczn...

08.05.202408.05.2024

KIEROWCA POW. 3,5 T/ŁADOWACZ

ALBA MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O.ALBA MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O.
Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków: utrzymanie dróg, miejsce wykonywania pracy: Dąbrowa Górnicza, Olkusz, woj. śląskie OFERUJEMY - umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - system premiowy, - dodatek za brak absencji po okresie próbnym, - nagr...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Przedstawiciel Handlowy - Specjalista Handlowiec

nowa oferta
TOMEX TOMASZ HERIANTOMEX TOMASZ HERIAN
Wierzchowisko

Przedstawiciel Handlowy - Specjalista Handlowiec Miejsce pracy: Wierzchowisko (pow. olkuski) Twój zakres obowiązków współpraca z aktualnymi klientami firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów, budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem indywidualnym oraz instytucjonalnym, doradztwo te...

30.05.202430.05.2024