Filtruj

Praca Firma Ksiegowa - Elbląg

1-3 z 3 ofert pracy

Manager / Trener szkółki piłkarskiej dla dzieci

FOOTBALL ACADEMY SP. Z O.O.FOOTBALL ACADEMY SP. Z O.O.
Elbląg

Manager / Trener szkółki piłkarskiej dla dzieci Miejsce pracy: Elbląg Twój zakres obowiązków Wybrać miasto lub region i określić jego potencjał pod kątem prowadzenia własnej szkółki piłkarskiej. Znaleźć osobę do prowadzenia zajęć (nie dotyczy osób z uprawnieniami trenerskimi min. UEFA Grassroots C)....

14.05.202414.05.2024

Główny księgowy / Główna księgowa

nowa oferta
CALDENA SP. Z O.O. SP. K.CALDENA SP. Z O.O. SP. K.
Trępnowy

Główny księgowy / Główna księgowa Miejsce pracy: Trępnowy (pow. malborski) Twój zakres obowiązków sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów (np. polska ustawa o rachunkowości, IFRS, US GAAP), odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawoz...

22.05.202422.05.2024

POMOC KSIĘGOWEJ

nowa oferta
1.FIRMA USŁUGOWA OFFICE MARTA RUTKOWSKA 2.BIURO RACHUNKOWE OFFICE MARTA RUTKOWSKA1.FIRMA USŁUGOWA OFFICE MARTA RUTKOWSKA 2.BIURO RACHUNKOWE OFFICE MARTA RUTKOWSKA
Nowy Dwór Gdański

Zakres obowiązków: przyjmowanie, gromadzenie i segregacja dokumentów pod względem ich rodzaju, weryfikacja Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wskazane doświadczenie zawodowe, sumienność, dokładność, komunikatywność...

21.05.202421.05.2024