Filtruj

Praca Firma Ogolnobudowlana - Chełm

1-3 z 3 ofert pracy

Pomoc budowlana, praca przy dachach

TOMASZTOMASZ
Chełm

Obowiązki: Prace ogólnobudowlane Montaż i demontaż konstrukcji i elementów budowlanych. Prace porządkowe i organizacja miejsca pracy. Obsługa elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Prace pomocnicze i wsparcie dla głównego wykonawcy. Wymagania: Doświadczenie w pracach remontowych i wykończeniowy...

08.09.202408.09.2024
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ogólnobudownay

ŁUKASZ BUCIORŁUKASZ BUCIOR
Chełm

Obowiązki: Prace ogólnobudowlane Montaż i demontaż konstrukcji i elementów budowlanych. Prace porządkowe i organizacja miejsca pracy. Obsługa elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Prace pomocnicze i wsparcie dla głównego wykonawcy. Wymagania: Doświadczenie w pracach branży sanitarnej Umiejętn...

04.09.202404.09.2024

Pracownik ogólnobudowlany

PATYRA BUDOWNICTWOPATYRA BUDOWNICTWO
Chełm

Firma budowlana specjalizująca się w robotach drogowych, ziemnych oraz sanitarnych zewnętrznych zatrudni do pracy Pracowników ogólnobudowlanych. Wymagamy: chęci do pracy zaangażowania Oferujemy: umowę o pracę na cały etat zatrudnienie przez cały rok rozwojowe wynagrodzenie adekwatne do posiad...

26.07.202426.07.2024